Hakkımızda

AKAŞ MÜHENDİSLİK konusunda uzman, profesyonelliği ilke edinmiş, deneyim ve yılların verdiği çalışma tecrübesini harmanlayarak oluşturulmuş bir firmadır.

Asansör, yürüyen merdivenler ve yürüyen yol ile ilgili tam yasa ve yönetmeliklere haiz olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Asansör montajı, modernizasyonu, bakımı ile yürüyen merdiven, yürüyen bant montajı, modernizasyonu ve bakımı konularında hizmet vermektedir. Firmamız, makine daireli mekanik, makine dairesiz mekanik, makine daireli hidrolik ve makine dairesiz hidrolik asansörlerin montajı ile yürüyen merdiven ve bantların montajları konusunda teknik yeterliliğe sahip bir firmadır.

AKAŞ MÜHENDİSLİK olarak en temel prensibimiz; işimize bağlılık, konumuzda profesyonellik, toplam kalite yönetimi, nihai müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin sağlanmasıdır.

Amacımız, insanların bina içinde veya binalar arasında ulaşımlarını emniyetli, konforlu ve güvenilir olmasını sağlamaktır.

AKAŞ MÜHENDİSLİK T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın ASANSÖR YÖNETMENLİĞİ (95/16/AT) kapsamında, ISO Belgesi ve “CE” Uygunluk Belgesi almıştır.