Teknik Servis ve Bakım

Asansörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar. Taha Asansör olarak Ankara’a da kurulu bakım, arıza ve servis ağımızla, hızlı ve kaliteli servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda; yılların tecrübesi ile yetiştirilmiş uzman bakım elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Asansörleriniz kullanım hataları, malzeme aşınması veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan tüm binalara gün içerisinde acil müdahale hizmeti vermektedir.

Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileşmesini sağlayarak, eğitimli personel ve kaliteli ürün anlayışıyla tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en yüksek noktada müşteri memnuniyetini yakalamak; olmazsa olmaz firma görüşümüz ve kalite anlayışımızdır. Bakım – arıza servisimiz; müşterilerimizin telefon ve e-mail ile ulaşımını en kolay şekilde sağlayabilmek üzere her zaman müşterilerimizin hizmetindedir.