HAKKIMIZDA

AKAŞ MÜHENDİSLİK konusunda uzman, profesyonelliği ilke edinmiş, deneyim ve yılların verdiği çalışma tecrübesini harmanlayarak oluşturulmuş bir firmadır. asansör ve yürüyen merdivenler ile ilgili tam yasa ve yönetmeliklere haiz olarak faaliyetini sürdürmektedir. Bilindiği gibi asansör tesisleri günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş son derece önemli tesislerdir.

 

Firmamız ayrıca T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın ASANSÖR YÖNETMENLİĞİ (95/16/AT) kapsamında, ISO Belgesi ve “CE” Uygunluk Belgesi almıştır.İmal edilecek asansörler, Türk Standartları ve AT normlarına uygun olarak yapılmaktadır.
AKAŞ MÜHENDİSLİK; başladığı günden itibaren kaliteyi bir hedef olarak değil firma prensibi olarak benimsemiştir. Şirketimiz, asansör montajı, modernizasyonu, bakımı ile yürüyen merdiven, yürüyen bant montajı, modernizasyonu ve bakımı konularında hizmet vermektedir. Firmamız, makine daireli mekanik, makine dairesiz mekanik, makine daireli hidrolik ve makine dairesiz hidrolik asansörlerin montajı ile yürüyen merdiven ve bantların montajları konusunda teknik yeterliliğe sahip bir firmadır.

 

AKAŞ MÜHENDİSLİK olarak en temel prensibimiz; işimize bağlılık, konumuzda profesyonellik, toplam kalite yönetimi, nihai müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin sağlanmasıdır. Her yeni teknolojiyi titizlikle inceleyip, güvenli, pratik ve kullanılır hale getirmeye yönelen bir anlayışıyla, azimle çalışmaktayız. Memnuniyeti hedef alan hızlı ve çözüm üreten bir beta olmaya kendimizi adıyoruz.

 

Müşteri istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren “AKAŞ MÜHENDİSLİK”, ürettiği asansörlerde ulusal ve uluslararası standartlara bağlı kalarak, kaliteyi ve emniyeti ön planda tutarak üstüne düşenin en iyisini yapmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bugüne asansör teknolojisi ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmiş ve kalitenin savunucusu olmuştur ve bundan sonrada olmaya devam edecektir. Bu doğrultuda kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirme ve etkinleştirme faaliyetlerini eksiksiz olarak gerçekleştirecektir. Yapmış olduğumuz işlerdeki hassasiyetimizle daima güvenilir olarak müşterilerimize kaliteli işler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız, insanların bina içinde veya binalar arasında ulaşımlarını emmniyetli, konforlu ve güvenilir olmasını sağlamaktır.